Ми — нова генерація!

Ми — нова генерація!

 Сьогодні завершився триденний фестиваль-конкурс презентацій між студентськими академічними групами першого року навчання ТНЕУ «Ми – нова генерація!»

Більше сорока студентських академічних груп першокурсників презентували свій творчий, юно-молодий талант, свою граційність і красу.

Три дні незабутнього студентського драйву подарували першокурсники з різних факультетів, інституту та коледжу ТНЕУ.

Учасники фестивалю-конкурсу «Ми – нова генерація!» отримали грамоти за участь, а переможцями стали:

перше місце – група ОЕЕ та група ОДС  факультету обліку та аудиту;
друге місце розділили група ГРС-11 Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Богдана Гаврилишина та групи ГЗ-11 й ЕОЗ-11 факультету аграрної економіки та менеджменту;
третє  місце  посіли група МЕН-11 факультету економіки та управління та група ПР-11 юридичного факультету.

Групи ГЗ-11 та ЕОЗ-11 факультету аграрної економіки та менеджменту були відзначені спеціальним призом від ректора університету Андрія Ігоровича Крисоватого.

Усі переможці отримали дипломи від ректора ТНЕУ та цінні подарунки від Первинної профспілкової організації студентів університету.

Організатори дякують усім, хто долучився до підготовки та проведення цього творчого дійства і бажають студентам-першокурсникам великих досягнень у навчанні, науці, спорті та натхнення і майстерності в творчості.

Ми — нова генерація!Ми — нова генерація!Ми — нова генерація!Ми — нова генерація!Ми — нова генерація!Ми — нова генерація!