Колектив ФАЕМ вітає Ірину Василівну Любезну!

Колектив ФАЕМ вітає Ірину Василівну Любезну! 30 травня 2018 року в актовій залі Тернопільського національного економічного університету відбувся конкурс між викладачами-кураторами ТНЕУ та їхніми студентами «Формула успіху – 2018». Колектив факультету аграрної економіки та менеджменту й кафедри менеджменту біоресурсів і природокористування вітає куратора груп МПЕД-41 та МПЗ-41, доцента кафедри менеджменту біоресурсів і природокористування Любезну Ірину Василівну із отриманням диплому 3-го ступеня.

Бажаємо і надалі успіху та подальших досягнень у навчально-виховній роботі!

Колектив ФАЕМ вітає Ірину Василівну Любезну! Колектив ФАЕМ вітає Ірину Василівну Любезну! Колектив ФАЕМ вітає Ірину Василівну Любезну! Колектив ФАЕМ вітає Ірину Василівну Любезну! Колектив ФАЕМ вітає Ірину Василівну Любезну! Колектив ФАЕМ вітає Ірину Василівну Любезну!