«Цифрова економіка: нові можливості для України»

«Цифрова економіка: нові можливості для України» 17 травня 2018  року о 11.10 в аудиторії 2114 на факультеті аграрної економіки і менеджменту відбудеться круглий стіл на тему: «Цифрова економіка: нові можливості для України».

Захід організовано за підтримки в.о. ректора ТНЕУ  доктора економічних наук, професора А. І. Крисоватого та декана факультету аграрної економіки і менеджменту  доктора економічних наук, професора, Б. О. Язлюка.

Ціль наукової зустрічі – обмін думками щодо створення основ інформаційного суспільства та функціонування цифрової економіки.

Мета круглого столу – дослідження основних принципів цифрової економіки України, які дозволяють набувати рис авангардного характеру економіки держави.

Модератор заходу: Гулей Анатолій – Голова правління міжбанківської валютної біржі.

Запрошуються всі бажаючі!15