Юнаки та дівчата ФАЕМ – учасники ЕкоДня

Юнаки та дівчата ФАЕМ – учасники ЕкоДня 19 квітня відбувся неймовірний захід – ЕкоДень, організований молодіжним активом Аграрної партії Тернопільщини, й до якого радо долучилися студенти факультету аграрної економіки та менеджменту Тернопільського національного економічного університету.

ЕкоДень – це, перш за все, виховання у молоді почуттів відповідальності, справжньої любові до природи, до рідного краю. Для прибирання в рамках заходу була обрана територія лісопосадки, що по вулиці Винниченка, адже вона не має статусу парку або скверу і тому залишається неблагоустроєним місцем відпочинку тернополян.

Окрім самого прибирання молодь ласувала печивом, а про важливість збереження екології та сортування сміття учасники заходу мали нагоду поспілкуватися з чудовим спікером.

Колектив ФАЕМ дякує усім, хто долучився до заходу і  плекає у серцях велику надію на те, що чистий та охайний вигляд лісопосадки пробудить у душі людей розчулення, а у головах – чомусь забуту істину: «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!».