Абітурієнту

Дорогі юнаки та дівчата!

Перед Вами відкриваються нові горизонти неповторного та незабутнього студентського життя, наповненого досягненнями у навчанні, спорті, активному відпочинку. Це час духовного та професійного зростання особистості і майбутнього фахівця. В університетській сім’ї Ви знайдете нових друзів, педагогів, які зможуть допомогти у важливих та складних ситуаціях. Освітній ідеал нашого факультету – ерудована і вихована людина у дусі фундаментальних університетських традицій та цінностей.

Сфера діяльності випускників факультету досить широка. Вони успішно працюють керівниками підприємств, провідними економістами, а значна кількість наших випускників – це державні службовці, науковці та спеціалісти, топ-менеджери, добре відомі в Україні й закордоном.

Ми з впевненістю можемо говорити про те, що готуємо майбутнє України, оскільки випускники ФАЕМ входять не лише до еліти суспільства, а в тій чи іншій мірі беруть участь у формуванні вектора розвитку держави. Це – наш найвагоміший результат, ми пишаємося цим і впевнено дивимося у майбутнє.

Декан факультету аграрної економіки та менеджменту                                      Б. О. Язлюк