» » Підписання угоди про співпрацю з Національною соціальною сервісною службою України й Громадською спілкою «Українська академія медіації»

Дата: 29-03-2024, 17:28 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У класичному університеті Тернополя відбулося підписання договорів про партнерство та співпрацю між Західноукраїнським національним університетом та Національною соціальною сервісною службою України й Громадською спілкою «Українська академія медіації».

Співробітництво спрямоване на реалізацію політики соціального захисту населення і захисту прав дітей, проведення соціальної роботи та надання соціальної підтримки жителям територіальних громад, організацію освітніх та науково-дослідницьких проєктів, психологічний супровід та підтримку родин, які зазнали труднощів, підвищення медіаційної грамотності суспільства, забезпечення медіаційною компетентністю фахівців, які навчають молоде покоління.

Вітаючи присутніх, ректор ЗУНУ Оксана Десятнюк сказала: «Обʼєднуючи наші зусилля, ми зможемо досягти значного прогресу у забезпеченні соціального благополуччя та захисті прав наших громадян. Це важливий крок у спільній роботі на користь суспільства, і я впевнена, що наша співпраця буде результативною та успішною!»

Під час спілкування ректор Західноукраїнського національного університету Оксана Десятнюк, голова Національної соціальної сервісної служби України Василь Луцик та уповноважений представник Громадської спілки «Українська академія медіації», асистент керівника проєкту УАМ «Consent» Яна Совик обговорили подальші кроки та домовилися про організацію й проведення конференцій, лекцій, семінарів, дискусій, круглих столів, проходження студентами університету навчальних, переддипломних та інших видів практик, спільне напрацювання пропозицій та ініціатив щодо вдосконалення законодавства у сфері соціальної політики, альтернативних способів вирішення спорів, підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників університету.

Адвокат, медіатор, тренер з медіації, PhD, заслужений юрист України, Президент Громадської спілки «Українська академія медіації», співзасновник та почесний член Національної асоціації медіаторів України, член Наглядової ради Асоціації сімейних медіаторів України Луїза Романадзе зазначила: «Надзвичайно приємно сьогодні бути тут! Для нас важливо сприяти формуванню культури соціального діалогу та порозуміння через альтернативні способи медіації. Сьогоднішні виклики потребують впевнених кроків, тому ми маємо докладати максимум зусиль для вирішення сучасних проблем».

«Симбіоз науки і практики допоможе нам забезпечити усім громадянам соціальний захист. Переконаний, що наша взаємодія буде плідною, адже попереду нас чекає багато спільних проєктів!» - підсумував голова Національної соціальної сервісної служби України  Василь Луцик.

До зустрічі долучилися проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність) Уляна Коруц, декан соціально-гуманітарного факультету Оксана Гомотюк, заступник декана юридичного факультету Валентина Слома, завідувач кафедри психології та соціальної роботи Андрій Гірняк, директор навчально-наукового інституту комунікацій Оксана Коваль, доцент кафедри психології та соціальної роботи, адвокат, медіатор Оксана Яремко, а також директор Департаменту реалізації державної політики у сфері сім'ї Національної соціальної сервісної служби України Віктор Зелений, керівник Головного управління Національної соціальної сервісної служби у Тернопільській області Наталія Найчук.

Діймо разом, працюймо на перспективу, робімо свій вагомий внесок у Перемогу!
Слава Україні!