» » Відбудеться Міжнародний круглий стіл на тему: «Міжнародна співпраця в умовах глобальних викликів»

Дата: 8-04-2024, 12:52 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З нагоди 55-річчя кафедри фінансів С. І. Юрія, 25 квітня 2024 року о 15:00, у Західноукраїнському національному університеті відбудеться Міжнародний круглий стіл на тему: «Міжнародна співпраця в умовах глобальних викликів».
Захід стане платформою для обговорення найбільш важливих питань, пов'язаних з міжнародною співпрацею, та посприяє обміну ідеями й поглядами молодих активістів. Цей круглий стіл надає можливість не лише обговорити актуальні проблеми, а й спільно працювати над пошуком конструктивних рішень та напрацюванням стратегій співпраці.
Співорганізаторами заходу є кафедра фінансів ім. С. І. Юрія Західноукраїнського національного університету (Україна) та Наукове коло з питань економічної політики Гданського університету (Республіка Польща). Міжнародними учасниками круглого столу є науковці, громадські діячі, молоді вчені із Сполучених Штатів Америки, Великобританії, Ірландії, Італії, Польщі, Молдови, Казахстану, Німеччини та ін. країн світу.
Особи, відповідальні за організацію круглого столу:
канд. екон. наук, доц. Галина Василевська;
канд. екон. наук, доц. Ірина Гузела
канд. екон. наук, доц. Володимир Дмитрів
канд. екон. наук, доц. Наталія Коломийчук
д-р екон. наук, доц. Богдана Шулюк.

Інформаційний лист: information-letter.pdf
Завантажити Переглянути онлайн