» » Нові віхи співпраці у сфері кризових перемовин та менеджменту

Нові віхи співпраці у сфері кризових перемовин та менеджменту

Дата: 16-04-2024, 15:23 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно Оксана Коваль – директорка навчально-наукового інституту комунікацій Західноукраїнського національного університету та координаторка з міжнародної діяльності Анастасія Мартиневич провели зустріч з відомим фахівцем з кризового  менеджменту та перемовин Маттіасом Гертером.

Пан Гертер має вражаючий досвід у керівництві підрозділами кризового управління у Федеральній поліції Швейцарії та поліції кантону Берн, він будучи певний час президентом Європейської мережі консультативних груп з питань викрадення людей, захоплення заручників та здирництва.

У період з 2001 по 2022 рік Маттіас Гертер брав активну участь у переговорах з вирішення кризових ситуацій та викрадень людей як у Швейцарії, так і на п’яти континентах. Його робота в цих сферах дала йому величезний досвід у вирішенні складних ситуацій та ефективному управлінні в кризових умовах.

У 2023 році Маттіас Гертер заснував компанію «MSH Advice & Training», де він консультує клієнтів та навчає правоохоронні органи з питань ведення переговорів, командної роботи та кризового менеджменту. Його робота допомагає організаціям та командам ефективно впоратися зі складними ситуаціями, розвивати стратегії взаємодії та професійно керувати кризовими ситуаціями на високому рівні.

Зустріч з Маттіасом Гертером була спрямована на обговорення подальшої співпраці у сферах, які є критично важливими для України. Обмін досвідом та знаннями у галузі кризового управління, переговорів та комунікацій є дуже важливим для розвитку країни в умовах сучасних викликів та загроз. Було обговорено можливість спільних проєктів, тренінгів та консультацій, спрямованих на підвищення ефективності управління кризовими ситуаціями, а також на розвиток лідерських якостей та комунікаційних навичок в умовах нестабільності та надзвичайних ситуацій.