» » Викладачі ЗУНУ взяли участь в Академії з європейських студій «Децентралізація та розвиток громад: програми ЄС для України»

Дата: 23-04-2024, 14:41 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Викладачі кафедри бізнес-аналітики та інноваційного інжинірингу навчально-наукового інституту інноватики, природокористування та інфраструктури Західноукраїнського національного університету: к.е.н., доцент Ольга Завитій, к.е.н., доцент Микола Горлачук на запрошення команди проєкту «Європейські студії для технічних спеціальностей у Національному університеті «Львівська політехніка» (EUSTS), який реалізується за підтримки Еразмус + напряму Жан Моне, взяли участь в Академії з європейських студій «Децентралізація та розвиток громад: програми ЄС для України».

Мета – ознайомити слухачів з особливостями децентралізації в умовах євроінтеграційного процесу України, програмами європейських партнерів для підтримки розвитку та стійкості громад, а також повоєнного відновлення України в різних сферах.

Програма Академії – це вісім тематичних модулів від учасників проєкту EUSTS та запрошених спікерів.

Захід проходив щочетверга та щоп’ятниці у режимі онлайн з 7 до 29 березня 2024 року.

Випускники Академії отримали сертифікати, обсягом 2 кредити ЄКТС (60 годин).

uchasnikv-2024-62.pdf

gorlachuk.pdf