Вітаємо студентку ФАЕМ з досягненням!

Вітаємо студентку ФАЕМ з досягненням! 18-20 квітня у Львівському національному аграрному університеті відбувся II етап Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Економіка природокористування», участь у якій взяли студенти з 20 закладів вищої освіти України. За підсумками олімпіади, студентка четвертого курсу факультету аграрної економіки та менеджменту спеціальності «Менеджмент природокористування та економіка довкілля», староста групи МПЕД-41 Пиріжок Лілія була нагороджена дипломом ІІІ ступеня.

Колектив  факультету аграрної економіки та менеджменту щиро вітає Пиріжок Лілію та її наукового керівника доцента кафедри менеджменту біоресурсів і природокористування Любезну Ірину Василівну з високим досягненням та бажає натхнення для наступних наукових досягнень.

Вітаємо студентку ФАЕМ з досягненням! Вітаємо студентку ФАЕМ з досягненням!