Вітаємо призерів змагань з волейболу!

Вітаємо призерів змагань з волейболу! Упродовж 14-15 березня у рамках програми Спартакіади Тернопільського національного економічного університету 2016-2017 н. р. та з нагоди 50-річчя вищого навчального закладу відбулися змагання з волейболу (юнаки) серед збірних команд факультетів.

Після напружених спортивних баталій місця розподілилися таким чином:
перемогу здобула команда факультету комп’ютерних інформаційних технологій (відповідальний за спортивно-масову роботу: В.І. Яковів) у складі: Мірчев Володимир, Молодець Сергій, Крецула Руслан, Слюсар Ігор, Лань Іван, Корнійчук Іван, Недотишко Сергій, Гудик Вадим, Сацюк Олександр.

Друге місце посіла команда факультету фінансів (відповідальний за спортивно-масову роботу: Е.І. Маляр). Склад команди: Дунь Дмитро, Мисловський Владислав, Винниченко Павло, Коваль Валентин, Лічний Антон, Собчук Сергій, Самохвалов Михайло, Довгань Максим,  Клепач Олег, Литвинець Владислав, Осух Назар, Томчук Роман.

Третє місце виборола команда юридичного факультету (відповідальна за спортивно-масову роботу: В.М. Ковпак). Склад команди: Кулик Артур, Атаманчук Руслан, Мельчук Андрій, Романюк Юрій, Музика Володимир, Пелих Дмитро, Кіріла Сорін, Луковецький Ростислав, Гула Микола, Комаринський Степан.

Далі у турнірній таблиці розмістилися: IV місце – ФЕУ, V місце – ФББ, VI місце – ФАЕМ, VII місце – ННІМЕВ, VIII – ФОА.

Вітаємо переможців та призерів з вдалим виступом, а всім учасникам бажаємо успіхів у інших видах програми студентської Спартакіади Тернопільського національного економічного університету 2016-2017 н. р.

Вітаємо призерів змагань з волейболу! 16Вітаємо призерів змагань з волейболу! Вітаємо призерів змагань з волейболу! Вітаємо призерів змагань з волейболу! Вітаємо призерів змагань з волейболу! Вітаємо призерів змагань з волейболу! Вітаємо призерів змагань з волейболу! Вітаємо призерів змагань з волейболу! Вітаємо призерів змагань з волейболу! Вітаємо призерів змагань з волейболу! Вітаємо призерів змагань з волейболу!